RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Kristína Drabantová zlatá

2.kolo Slovenského pohára Jipast B v športovej gymnastike žien sa konalo 25.mája 2019 v  Nových Zámkoch.

Zlatú medailu pre Gymnastický klub Elán Prievidza vybojovala na víkendových pretekoch Kristína Drabantová. Kristína bola najlepšia v juniorskom štvorboji, Vanesa Neuročná skončila druhá na bradlách.
Staršie žiačky Emília Bohňová, Lucia Kráľová, Lucia Javorčeková a Nina Ďurinová mali premiéru v kategórii a zvládli ju veľmi dobre, rovnako ako ich skúsenejšie kolegyne Naďa Bellová a Michaela Mikušová.
Medzi 40. mladšími žiačkami z celého Slovenska sa nestratili ani Tamara Ugróczy a Nina Kolláriková.