RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

FC poskočil na 12.miesto

V 19.kole IV. futbalovej ligy boli futbalisti prievidzského Baníka úspešní. Úvodnú snahu Vrbového hostia prežili bez následkov, naopak v 24.minúte Jánošík dostal svoj tím do vedenia. Hostia boli úspešní aj v druhom polčase. Z pokutového kopu Krško zvýšil v 80. minúte na 2:0 a výhru potvrdil v predposlednej minúte zápasu Šlabjar.

MFK Vrbové – FC Baník Prievidza 0:3 (0:1)
MFK : M. Košinár - P. Michálek (50. P. Dlhý), M. Virág, R. Blaško, M. Strecký, T. Hazda, T. Gažík, P. Troják, J. Sumer, I. Balcír (59. A. Kaman), Ľ. Železník
FC : M. Bolfík - M. Zimmer (56. Dávid Šlabjar), M. Šifalovič, P. Adamček, Michal Filkorn (56. R. Svitok), T. Gunda (64. M. Krasko), F. Spevár, Dávid Krčík, Adam Krčík, J. Jánošík, D. Viktory (82. T. Sládkay)
Góly: 24. J. Jánošík, 80. Dávid Krčík (z 11m), 89. Dávid Šlabjar, R: Martin Markech
150 divákov, ŽK: 79. Košinár, 22. Blaško, 72. Gažík, 40. Sumer, 48. Jánošík, 42. Viktory