RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Futsalisti TNF Kanianka ukončili prvú sezónu

Futsalisti TNF Mia San Mia Kanianka odohrali na záver tri výborné zápasy s víťazom základnej časti, Novými Zámkami. Prvý zápas na juhu Slovenska prehrali 4:2. Domácu odvetu Kaniančania vyhrali 7:6.

Rozhodovať musel tretí zápas v Nových Zámkoch. TNF bojoval, viedol už 2:0, ale zápas sa skončil v riadnom čase 4:4
Rozhodlo sa v predĺžení. Aj v ňom bola Kanianka blízko výhry. Zámky vyrovnávali až v poslednej minúte! O výhre domáci rozhodli až v druhom predĺžení. Nové Zámky – Kanianka 7:5, séria 2:1.

OPEN LIGA
MŠK Nové Zámky – Futsal - TNF Mia San Mia Kanianka 7:5 po predĺžení, 4:4 (2:1)
Konečný stav série: 2:1
Góly: Bombicz 3, Vašek, Kosztolányi, Varga, Gelle - Kopál 2, Belanec, Kalina, Fazika
Rozhodovali: Belavý, Botka, 150 divákov
TNF: Jantoška - Rybár, Svitek, Hološka, Kalina, Kôstka, Kopál, Belanec, Fazika - Radošinský