RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Handlovská mládež v nemeckej Jene

Žiaci ŠBK Handlová opäť vyrazili do basketbalovej Európy. V dňoch 10. až 13. januára absolvovali mladí handlovskí basketbalisti ďalší turnaj v nemeckej Jene. Prvý zápas s nemeckým tímom Mitteldeutsche Basket Academy Handlovčania prehrali o 7 bodov po bojovnom výkone. Druhý zápas v sobotu 12.januára s českým ADFORS Basket Litomyšl, po veľmi nevydarenom polčase, prehrali o 20 bodov 84:64, rovnako ako druhý sobotňajší súboj s domácimi vrstovníkmi Sajens /Science City Jena 82:62. Ani v rozlúčkovom zápase v nedeľu sa mladým basketbalistom ŠBK Handlová nedarilo. Zápas prehrali v poslednej štvrtine 55:71.