RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Prvý zápas play-off hokejistom nevyšiel

V sobotu 12.januára odohrali hokejisti Prievidze v Leviciach prvý zápas play -off.Prievidžania už v 3.minúte inkasovali a po vyrovnanom priebehu sa tretina skončila 1:0.

V druhej časti hostia vyrovnali Bátorom po presilovej hre, ale Levice skórovali dvakrát. V tretej tretine na 3:2 znížil Hanes, ale domáci upravili na 4:2. V 53. minúte využil presilovku

Beňadik, ale v dramatickom závere už gól nepadol. Levice -Prievidza v prvom zápase play-off 4:3.

HK Levice - HC Prievidza 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)

Góly: 3. Segíň Tomáš; 28. Štefanka Juraj; 37. Segíň Tomáš; 49. Dobrý Ľuboš - 26. Bátora Igor; 46. Hanes Matúš; 53. Beňadik Michal.
Strely: 49:16. Vylúčenia: 7:9 na 2 min. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0. Rozh.: Greguš - Stankovič, Paulík. Diváci: 750.

STAV SÉRIE 1:0