RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Ani do tretice to nevyšlo

Majstrovské Levice aj v treťom meraní síl, v poslednom zápase roka 2018 v Handlovej dominovali. Hostia už v prvej časti naznačili, že prišli vyhrať, štvrtina skončila 17:33. Domáci držali krok so súperom v druhej štvrtine, tretiu dokázali vyhrať o 8 bodov. Ofenzíva z tretej časti nevydržala Handlovčanom do konca zápasu, Levice pridali a zápas skončil jednoznačne 76:92

MBK Handlová – BK Levickí Patrioti 76:92 (17:33, 17:18, 25:17, 17:24)

Handlová: Ross-Miller 23, Čekovský 17, Petráš 13, Tresač 4, Halada 3 (Skouen 9, Mikulič 3, Dolník a Novysedlák po 2)

Levice: Gačeša 20, S. Davis 15, Williams 11, Tomič 10, Žiak 9 (Alexander 15, Bojanovský 12, Bachan, Štefek a Volárik 0)

TH: 13/9 – 18/14, Fauly: 19 – 17, Trojky: 5 – 10, Rozh.: Tomašovič, Doušek, Turček