RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Prievidzská kríza pokračuje

Piatou prehrou v rade sa rozlúčili prievidzskí basketbalisti s rokom 2018 na palubovke Žiliny. Výsledok prvej časti 19:21 sa zrodil až v poslednej minúte štvrtiny, v druhej sa domáci odtrhli od súpera a polčas vyhrali 40:33. Náskok Žiliny sa neskôr zvýšil na 9 bodov. V poslednej štvrtine sa Prievidžania dotiahli na 3 body, ale záver nezvládli a Žilina vyhrala 89:76.

PP & TV Raj Žilina – BC Prievidza 89:76 (19:21, 21:12, 24:22, 25:21)

Žilina: Merešš 23, Dickson 17, Tot 12, Rožánek 9, Jackson 6 (Blagojevič 22, Ďuriš a Podhorský 0)

Prievidza: Jones 22, Derksen 17, Körner 11, Johnson 6, Jašš 2 (Glasgow 12, Rostampour 6, Kádaši a Zorvan 0)

TH: 17/7 – 17/10, Fauly: 20 – 20, Trojky: 6 – 10, Rozh.: Ženiš, Šarišský, Karniš