RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Očakávaný šláger kola sa nekonal

Ambície Levíc, dostať sa na prvé miesto a posledné  výborné výsledky Prievidze pasovali zápas 7.kola druhej hokejovej ligy za šláger kola. Realita bola, žiaľ, pre Prievidzu iná. Domáci mali zápas pevne v rukách a trinástka prievidzských hokejistov až v poslednej tretine za stavu 8:0 strelila svoj čestný gól. Strelcom v 41. minúte bol Uhliar.

HK Levice - HC Prievidza 8:1 (4:0, 4:0, 0:1)
Góly: 3. Tužinský Adam; 13. Šramaty Erik; 18. Klema Filip; 20. Šťastný Peter; 26. Novák Dominik; 31. Šramaty Erik; 35. Tužinský Adam; 38. Šťastný Peter - 41. Uhliar Erik.
Strely: 55:35. Vylúčenia: 4:6 na 2 min. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia: Druga - Stankovič, Kiepeš.