RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

FC Baník s trénerom v zostave

V dvanástom kole štvrtej futbalovej ligy cestovali futbalisti Prievidze do Šimonovian. Na ihrisko už vedúceho tímu súťaže nastúpili mladí baníci s cieľom zabezpečiť kvalitne obranu, čo sa im aj, hlavne v prvom polčase, darilo. Domáci sa presadili až v druhom polčase. Chrenko a Hözl v 63. a 81. minúte rozhodli o výhre Šimonovian 2:0.

ŠK Slovan Šimonovany – Partizánske – FC Baník Prievidza 2:0 (0:0)
Góly: 63. P. Chrenko, 81. J. Hözl, R: Roland Farkaš, 250 divákov.
Slovan : M. Kopecký - M. Vida, J. Hözl, R. Halás, M. Sobota, M. Oršula, P. Rybanský (86. A. Šudík), T. Laurinec (59. M. Bartošek), P. Chrenko, J. Jánošík, D. Rolinec.
Baník : D. Mífek - M. Sochora, F. Spevár, V. Helbich, T. Škultéty, J. Rendek (83. R. Svitok), M. Belanec, D. Krčík, L. Lazár, M. Šlabjar, J. Lenhard.