RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Dôležitá výhra basketbalistov MBK

Až vo svojom štvrtom zápase SBL ligy basketbalistov sa dočkali hráči Handlovej víťazstva. Na palubovke Spišskej Novej Vsi vyhrali 93:79. Za výhrou vykročili v prvej štvrtine , ktorú vyhrali o 10 bodov. Polčas sa skončil 38 : 50 pre hostí. Tretia časť vyšla lepšie domácim, ale v záverečnej potvrdili svoju výhru. Strelecky žiarili 31 bodový Tresač a Goodwin s 28. bodmi.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Handlová 79:93 (17:27, 21:23, 29:23, 12:20)
SNV: Nottage 23, Rocca 16, Marshall 15, Lošonský 14, Antoni 0 (Ebinum 9, Židzik 2, Krajňák a Rákai 0)
HA : Tresač 31, Goodwin 28, Hoferica 11, Čekovský 10, Novysedlák 0 (Petráš 6, Darley 5, Skouen 2, Haviar a Stehlík 0)
TH: 17/11 – 25/17, Fauly: 23 – 23, Trojky: 6 – 8, Rozh.: Zubák, Fanfara, Karniš