RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Prievidza s výpraskom z Myjavy

Ani desiate kolo IV. futbalovej ligy nepotešilo fanúšikov prievidzského Baníka. Myjava už v prvom polčase rozhodla o osude zápasu . Po góloch v 29., 36. a 44. minúte vyhrávali domáci už 3:0.

Aktívni Myjavčania pokračovali dvomi gólmi v druhom polčase a až za stavu 5:0 zaznamenali Prievidžania Lazarom čestný gól.

Spartak Myjava – FC Baník Prievidza 5:1 (3:0)
Prievidza : M. Pös - V. Cicko, M. Šifalovič, M. Belanec, L. Lazár, T. Gunda, R. Svitok (19. T. Sládkay), D. Krčík, J. Rendek (52. F. Spevár), J. Lenhard, M. Šlabjar (61. D. Antala)
Góly: 29. M. Lopušan, 36. T. Marček, 44. M. Jorík, 56. S. Flamik, 70. E. Pecha - 73. L. Lazár,
Rozh.: Marek Škadra, 213 divákov