RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

17.výhra Kohútov

Volejbalisti VK Prievidza zvýšili náskok na čele tabuľky. V nevolejbalovej hale vo Svidníku sa im v sobotu 20.januára v prvom sete nedarilo eliminovať výborné podanie domácich a set prehrali. Potom si už zvykli, zlepšili prihrávku a otočili vývoj zápasu na 2:1 vo svoj prospech. V poslednom sete domáci zabojovali, ale od polovice setu ovládla zápas opäť Prievidza. TJ Slávia Svidník - VK Prievidza 1:3 po setoch 25:16, 16:25, 14:25 a 18:25. Najlepším hráčom zápasu bol Andres Toobal z Prievidze. 27.januára cestujú volejbalisti VK opäť na východ, do Prešova.