RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Handlová prehráva v poslednej štvrtine

Výkon handlovského tímu ide pomaly hore, ale z víťazstiev sa tešia súperi. Vo Svite v stredu 10.januára MBK
vyhral prvú štvrtinu a ešte aj polčas, ale v poslednej časti domáci rozhodli o svojej výhre 84:74.
Aj v sobotnom 25.kole hrali Handlovčania na súperovej palubovke. V Komárne nezačali najlepšie, ale
v druhej a hlavne tretej štvrtine sa zlepšili a pred záverečnými desiatimi minútami vyhrávali o tri body.
Podobne, ako v stredu vo Svite, stratili výhru v poslednej štvrtine, ktorá skončila 34:19 a celý zápas  prehrali
99:87.
Aj 26.kolo 20.1.2018 hrá MBK vonku, v Bratislave na Karlovke bude bojovať o 7.priečku.