RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Handlová v Košiciach neprekvapila

Handlovskí basketbalisti dostali hneď v prvom zápase sezóny 2017/2018 ťažkého súpera - KB Košice. Favorit – domáce Košice - od prvých minút hrali výborne a postupne si vybojovali polčasový 22 bodový náskok. Aj keď sa Handlová v druhej polovici zápasu zlepšila, domáci zápas kontrolovali a vyhrali ho vysoko 100:72.

KB Košice - MBK Handlová 100:72 (33:21, 29:19, 20:18, 18:14)
KB : Fletcher a Marič po 18, V. Djordjevič 17, Stamenkovič 16, Körner 13 (Sedmák 10, Baldovský 8, Duda, Mišinský a Židzik 0)
MBK : Landenbergue 12, Dratva a Stanojevič po 9, Tyus 6, J. Djordjevič 0 (Brooks a Zejak po 11, Haviar a Štefek po 5, Dolník a Novysedlák po 2, Mátych 0)
TH: 19/12 - 15/11, Fauly: 20 - 19, Trojky: 12 -3, Rozh.: Zubák, Šarišský, Kiss