RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Futbalisti FC Baník začali s prípravnými zápasmi

Prípravu začali hráči FC Baník Prievidza zápasom s treťoligovým tímom Fomat Martin v Ráztočne.
Pod vedením nového trénera Juraja Pekára remízovali po bezgólovom polčase 1:1. Baníci od 52.minúty prehrávali 1:0, o osem minút vyrovnal Kopál.

FC Baník Prievidza - Fomat Martin 1: 1 ( 0: 0 )
Gól: 60´ Kopál
Bohunský - Tiep, Halmeš (45' Sluka), Kozák, Šifalovič (45' Hlinka), Turančík, Belanec, Kováčik, Babašta, Kopál (75' Čaládik), Šlabjar (45' Gunda)

Druhý zápas hrali v Nedožeroch – Brezanoch proti štvrtoligovému FK Rakytovce. Svoju prevahu vyjadrili šiestimi gólmi, o ktoré sa podelili dva razy Tiep, raz Babašta, Belanec, Kopál a Šlabjar.

FC Baník Prievidza - FK Rakytovce 6:0 (2:0)
Góly: 18' Babašta, 37' Belanec, 59' Kopál (11 m), 66' Tiep, 81' Tiep, 83' Šlabjar
Zostava: Lehocký - Šifalovič, Sluka, Kozák, Tiep, Kopál (75' Čaládik), Belanec, Babašta, Kováčik (46' Hlinka), Gunda, Filkorn (46' Šlabjar).

V sobotu 15.7. o 10,00 odohrajú tretí prípravný zápas s ŠK Kremnička na domácom trávniku v Prievidzi.