RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Tretia prehra za sebou

Ťažký súper KFC Komárno potvrdil úlohu favorita a predĺžil sériu prehier FC Baník na tri zápasy. Prvý polčas bol v znamení prevahy domácich, ale brankár Baníka Lacko bol až do 42.minúty neprekonaný. Až vtedy domáci Csonka otvoril skóre stretnutia. Šanca Viktoriho s Turančíkom bola v prvom polčase zo strany hostí ojedinelá.

Druhý polčas sa od prvého veľmi nelíšil. Snaha Baníka vyrovnať nepriniesla gól, naopak v závere hráč KFC Uzol upravil na 2 : 0

KFC Komárno – FC Baník Horná Nitra 2:0 (1:0)
Góly: 42. Csonka, 90. Uzola, R: Fehér, 300 divákov.
FCBHN: Lacko, Uríček (53. Brestovanský), Krško, Pekár, Sluka, Oravec, Černák, Viktory (84. Kaman), Zaťko (69. Belanec), Turančík, Oškrobaný.