RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

XI.ročník s rekordnou účasťou

beh KotianaPriatelia, rodina a Ráztočno na Štefana Kotiana nezabúdajú.

Výsledky:XI.Memoriál Štefana Kotiana. 10.11.2018.

Ráztočno-Morovno 2700m / prevýšenie 101m

Kat.A Muži do39r. (1979 a viac)

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
1.
Ondřej
ŠÍP
1990
ASK Slavia Praha(CZ)
10:38

2.
3.
Vladimír
KOVÁČ
1988
ŠK Achilles Handlová
10:55

3.
5.
Marián
HUPIAN
1993
Vígľaš
11:02

4.
6.
Štefan
KUBÁLEK
1985
ŠK Achilles Handlová
11:07

5.
8.
Dávid
GRANSKÝ
2004
VLV Servis
11:36

6.
10.
Adam
KMEŤ
2003
Ráztočno
11:52

7.
13.
Martin
ADAMEC
1982
Hasiči OSSR
12:01

8.
14.
Tomáš
LALÍK
1992
Opatovce n.Nitrou
12:15

9.
15.
Róbert
VAGÁŇ
1999
ŠK Achilles Handlová
12:16

10.
16.
Tomáš
ĎURTA
1980
ŠK Achilles Handlová
12:17

11.
22.
Miroslav
HOLEC
1979
Prievidza
12:37

12.
30.
Miroslav
ČAHOJ
1982
Diviaky n.N.
13:07

13.
34.
Rastislav
KUBICA
2003
SOŠ Žarnovica
13:36

14.
54.
Dominik
ŠIATINSKÝ
2004
ŠK Achilles Handlová
15:27

15.
64.
Leopold
ŠVEC
1988
Matrix club Kanianka
17:05

16.
70.
Ľubomír
SAJTER
1994
Prievidza
17:19

17.
71.
Matúš
MADAJ
1980
Ráztočno
17:21

18.
74.
Martin
JENČA
1979
Martin
17:39

19.
75.
David
ŠIATINSKÝ
2010
ŠK Achilles Handlová
18:25

20.
79.
Denis
ŠIATINSKÝ
2007
ŠK Achilles Handlová
18:48

21.
82.
Ivan
MIŠEJE
1979
Prievidza
19:25

22.
83.
Martin
MIŠEJE
2009
Prievidza
19:25

Kat.B Muži 40-49r. (1969-1978)

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
2.
Zdeno
KOLEDA
1971
ŠKP Žilina
10:43

2.
4.
Branislav
ARBET
1977
JM Demolex Bardejov
11:00

3.
9.
Ján
ALBERT
1976
Ráztočno
11:50

4.
11.
Miroslav
ŤAPUŠÍK
1973
ŠK Achilles Handlová
11:56

5.
18.
Henrich
WEISS
1972
Žiar nad Hronom
12:19

6.
19.
Martin
MOKRÝ
1973
Nedožery-Brezany
12:20

7.
23.
Róbert
JÁNOŠKA
1969
Kamenec pod Vtáčnikom
12:41

8.
27.
Miroslav
UHLÁR
1974
Vrbany
12:56

9.
31.
Peter
VRAŇÁK
1971
TK Horec Partizánske
13:08

10.
33.
Zdenko
UHLÁR
1976
Vrbany
13:33

11.
42.
Roman
MIKULA
1970
ŠK Achilles Handlová
14:25

12.
45.
Peter
CAGÁŇ
1970
Matrix club Kanianka
14:46

13.
48.
Samuel
KOTIAN
1971
Ráztočno
15:03

14.
50.
Peter
MELIŠKO
1978
Ráztočno
15:12

15.
53.
Milan
HROMADA
1971
Veľká Čausa
15:23

16.
56.
Jaroslav
FABIAN
1971
Ráztočno
15:42

17.
69.
Štefan
ŠIATINSKÝ
1971
Oslany
17:16

Kat.C Muži 50-59r. (1959-1968)

 
 
 
 
 
 
 

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
7.
Ján
RUŽBARSKÝ
1966
ŠK Kompas
11:08

2.
12.
Ondrej
HANZLÍK
1960
AK Baník Prievidza
11:59

3.
19.
Milan
IVAN
1964
BK Sliač
12:20

4.
21.
Miroslav
MICHÁLEK
1967
VLV Servis
12:25

5.
25.
Robert
TUSCOK
1966
Moča
12:46

6.
29.
Ivan
ČÍK
1966
Svetielko nádeje
13:04

7.
36.
Miroslav
BÁTORA
1962
Prievidza
13:52

8.
38.
Ľubomír
MADAJ
1962
Ráztočno
14:08

9.
39.
Peter
VAGÁŇ
1962
ŠK Achilles Handlová
14:10

10.
41.
Juraj
CHRENKO
1959
AK Baník Prievidza
14:15

11.
43.
Jozef
MECELE
1961
MKL Kremnica
14:35

12.
44.
Ján
DUBAI
1963
Handlová
14:37

13.
51.
Ján
VÝŠKRABKA
1968
DHZ Nitr.Rudno
15:16

14.
59.
Ján
HUMAJ
1959
AK Nedožery
15:58

15.
87.
Marián
FABIAN
1965
Prievidza
21:29

Kat.D Muži 60-69r. (1949-1958)

 
 
 
 
 
 
 

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
26.
Ján
MESZÁROŠ
1954
Prievidza
12:51

2.
32.
Róbert
BERKY
1957
Prievidza
13:24

3.
35.
Milan
LIBO
1955
Biatlon Vyhne
13:43

4.
40.
Viliam
TRN
1953
Prievidza
14:12

5.
46.
Dušan
ŠIMKO
1954
Jukkis prístrešky
14:00

6.
49.
Pavol
ĎURDÍK
1955
BS Tatran Turany
15:04

7.
52.
Ondrej
KOZÁRIK
1950
Handlová
15:19

8.
63.
Jozef
IŠTOK
1958
žiadny
16:38

9.
77.
Ľubomír
HRUBÝ
1957
Uhrovec
18:40

10.
78.
Stanislav
VRBICKÝ
1957
BK Sliač
18:43

Kat.E Muži 70r.a st. (1948 a menej)

 
 
 
 
 
 
 

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
65.
Jozef
LUKAČKA
1948
Handlová
17:06

2.
68.
Juraj
PROČKA
1948
MTJ Pravenec
17:13

3.
76.
Ján
KRAJČOVIČ
1939
BK Trnava
18:32

4.
81.
Michal
OKOSY
1945
KT Šurany
19:08

5.
85.
Jozef
BAŠOVSKÝ
1944
ZTŠČ Baňa Cigeľ
20:26

6.
86.
Stanislav
GILAN
1948
Ráztočno
21:04

7.
88.
Ivan
REICHMAN
1942
Handlová
23:13

8.
90.
František
ČÍŽ
1935
Prievidza
23:59

Kat.F Ženy do 49r. (1969 a viac)

 
 
 
 
 
 
 

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
17.
Iveta
FURÁKOVÁ
1973
Svetielko nádeje
12:18

2.
24.
Lenka
KOTIANOVÁ
2003
ŠKP Žilina
12:45

3.
28.
Lucia
VAGÁŇOVÁ
1990
Prievidza
12:58

4.
37.
Lenka
LOMNICKÁ
1994
ŠK Achilles Handlová
14:02

5.
47.
Zuzana
MELIŠKOVÁ
1984
Ráztočno
15:00

6.
55.
Jana
MELUŠOVÁ
1982
Ľadoví bežci
15:38

7.
58.
Ivana
FABIANOVÁ
1991
Prievidza
15:54

8.
60.
Jana
KUBIKOVÁ
1988
žiadny
16:05

9.
61.
Silvia
KMEŤOVÁ
1976
Jalovec
16:18

10.
66.
Magdaléna
KOTIANOVÁ
2009
Ráztočno
17:08

11.
67.
Paulína
FABIANOVÁ
2008
Ráztočno
17:10

12.
72.
Zuzana
MADAJOVÁ
1982
Ráztočno
17:22

13.
73.
Stanislava
GILANOVÁ
1973
Ráztočno
17:33

14.
80.
Jana
MATEJOVÁ
1967
Folkušová
19:04

Kat.G Ženy 50r.a st. (1968 a menej)

 
 
 
 
 
 
 

Por.
C.por.
Meno
Priezvisko
R.nar.
Klub
Čas

1.
57.
Eva
BUDINSKÁ
1956
OcÚ Poluvsie
15:51

2.
62.
Tatiana
RAJNÍKOVÁ
1964
ŠKP Žilina
16:24

3.
84.
Valéria
SPIŠKOVÁ
1954
Handlová
19:58

4.
89.
Anna
HRUBÁ
1958
Uhrovec
23:26

Beh úspešne dokončilo 90 účastníkov,čo je nový úč.rekord.

 

Dnes je 29. február a meniny oslavuje Radomír


RTV Prievidza na Facebooku

RTV Prievidza na Facebooku

RTV Prievidza YouTube kanál

RTV Prievidza YouTube kanál

 infotext

Lotos Pluswww.handlova.skwww.prievidza.skhttp://www.bojnice.sk/http://www.lehotapodvtacnikom.sk/www.hbp.skwww.integruj.sk digi2