RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Na víťazstvo hokejistov stále čakáme

HokejSúper prievidzských hokejistov v piatok 12.októbra bol opäť nad ich sily. Bardejovčania sa ujali vedenia v 9. minúte gólom v oslabení. V druhej tretine hostia zvýšili na 0 : 2. Rosenberg dal kontaktný gól Prievidze v úvode poslednej tretiny, ale to bolo všetko. Snahu domácich o vyrovnanie schladili Bardejovčania v 57. minúte a v úplnom závere pridali ešte štvrtý gól.

MšHK Prievidza - Bemaco HC 46 Bardejov 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Góly: 41. Rosenberg - 9. a 57. Baláž, 36. Jokeľ, 59. Stríž, Strely: 28-27, Vylúčenia: 2-5, Trestné minúty: 4-10, Presilovky: 0-1, Oslabenia: 0-1, R: Adamec, Frimmel, Mráz, 388 divákov.

MšHK Prievidza: Volentier - Jaško, Chromý, Rosenberg, Holúbek, Buraľ - Adamec, Bátora, Viedenský, Herda, Kerata - Beláň, Šimo, Penák, Mendel, D. Šimurka - T. Šimurka, Paulík, Kováč, Kováčik.